kosmetyki avon

Kosmetyki AVON ‒ rozwijaj swoją pasję

Uwielbiasz kosmetyki i chcesz, aby to właśnie z nimi była związana Twoja praca? Szukasz dodatkowego zajęcia? A może po prostu chcesz dowiedzieć się więcej na temat makijażowych trendów, nowych zapachów perfum czy innowacyjnych preparatów do pielęgnacji poszczególnych części ciała? Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedziałaś tak, jesteś we właściwym miejscu. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się, jak rozwijać swoją pasję.

Łącz przyjemne z pożytecznym

Doskonale wiesz, że wykonywanie obowiązków, które się lubi, staje się przyjemnością, a nie tylko pracą. Jeżeli więc szukasz zajęcia, dzięki któremu będziesz mogła się rozwijać ‒ postaw na pracę w Avon. Zastanawiasz się, dlaczego warto zostać konsultantką?

Elastyczne godziny pracy

Zmęczyła Cię praca w biurze od 9:00 do 17:00? Nie lubisz rutyny? W Avon nie ma narzuconego określonego czasu wykonywania obowiązków, dzięki czemu pracę połączysz z życiem rodzinnym czy wszelkimi hobby. Sama decydujesz, kiedy szukasz klientów, zdobywasz wiedzę na temat poszczególnych kosmetyków, czy je sprzedajesz. Wolisz robić to godzinach popołudniowych? A może masz czas w weekendy? Nie ma problemu!

Co ważne, praca w Avon nie wiąże się z konkretnym miejscem. Swoje obowiązki wykonujesz, skąd chcesz. Jesteś typem domownika i Twoje mieszkanie jest dla Ciebie wyjątkowym miejscem? A może uwielbiasz podróżować i chcesz pracować z pociągu czy kawiarni różnych miast? Wybór należy do Ciebie.

Pamiętaj także, że nie ma narzuconych żadnych planów, czy limitów. To, ile czasu poświęcisz na pracę i jaką kwotę zarobisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeżeli bardziej cenisz zdobywanie wiedzy niż konkretny zarobek ‒ żaden problem. W Avon możesz uczestniczyć w wielu szkoleniach, dzięki którym dowiesz się więcej na temat konkretnych kosmetyków i rozwiniesz swoją pasję.

Ważne jest to, co sprzedajesz

W trakcie rekrutacji nie jest wymagana wyjątkowa wiedzy na temat kosmetyków czy wcześniejszego doświadczenia w pracy w branży beauty. Istotne jest jednak, aby każdy kandydat chciał zdobywać wiedzę dotyczącą poszczególnych produktów oferowanych przez Avon. Dlatego te osoby, które pragną rozpocząć swoją pracę w tej firmie, doskonale znają dane artykuły. Wiele z nich możesz zamówić na naszej stronie. Na niej czekają na kupujących zarówno pojedyncze kosmetyki, jak i zestawy składające się z kilku produktów.

Co wyróżnia kosmetyki Avon?

  • Różnorodność. Możesz zaopatrzyć się w preparaty do pielęgnacji poszczególnych części ciała, np. twarzy, dłoni czy stóp, włosów i paznokci. Żele pod prysznic, kremy do wszelkiego typu cery, produkty do makijażu czy perfumy to jedne z wielu propozycji od Avon,
  • odpowiednio dobrany skład ‒ bezpieczny dla skóry,
  • atrakcyjne ceny.

Powyższe aspekty sprawiają, że kosmetyki Avon to idealne produkty do sprzedaży. Są to wyroby, których używa się na co dzień. Ponadto zachwycają kupujących swoją konsystencją, zapachami i ceną.

Ścieżka kariery

Choć dla wielu osób, praca w Avon jest na początku dodatkowym zajęciem, z czasem pochłania więcej czasu i zaangażowania. Nic dziwnego! Przecież sprzedajesz produkty, które doskonale znasz i sama ich używasz. Co więcej, nieustannie się szkolisz, zdobywasz nowe kompetencje i umiejętności. To wszystko sprawia, że możesz wykonywać pracę na różnych stanowiskach. Jesteś konsultantką? Zapraszamy do Klubu Róży, w którym otrzymasz stały rabat na wszelkie kosmetyki i próbki, wynoszący aż 30-40%. Ponadto dołączysz do wyjątkowego programu z różnorodnymi nagrodami. Jednak to nie wszystko! W Avon możesz stworzyć swój zespół sprzedażowy czy zostać liderką sprzedaży.

Dołącz do naszego teamu

Już wiesz, dlaczego warto zacząć przygodę z Avon. Jeśli jeszcze nie znasz kosmetyków firmy, najwyższa pora to zmienić. Masz jakieś pytania dotyczące produktów? Skontaktuj się z nami. Poszczególne wyroby do pielęgnacji ciała i makijażu na pewno przypadną Ci do gustu. Jesteś naszą fanką od dłuższego czasu? Weź udział w rekrutacji, zostań konsultantką i zarabiaj na swojej pasji.